CM:

Oferta

Wypożyczalnia samochodów

Auto Skocz

Samochód zastępczy

W Autoskocz rozumiemy jak ważna dla naszych klientów jest gwarancja mobilności samochodów w firmie. Bogaty wybór samochodów użytkowych w Autoskocz dostępnych w ramach samochodu zastępczego pozwoli uniknąć kłopotów w funkcjonowaniu Twojego biznesu w przypadku awarii lub uszkodzenia firmowego auta.

Masz pytania dotyczące wynajmu samochodu zastępczego?

Nasi pracownicy chętnie udzielą informacji w zakresie możliwości oraz warunków korzystania z samochodu zastępczego w Autoskocz.

Zapraszamy!

Samochód zastępczy z OC sprawcy.

Podstawa prawna

W świetle obowiązującego w Polsce prawa, każda osoba prywatna lub firma która wskutek zdarzenia drogowego utraciła możliwość korzystania z dotychczasowego samochodu, nie posiadając innego, wolnego i nadającego się do wykorzystania pojazdu mechanicznego, jest uprawniona do wynajmu pojazdu zastępczego podobnej klasy i korzystania z przedmiotu najmu w okresie naprawy uszkodzonego pojazdu lub w okresie niezbędnym do zakupu innego pojazdu. Koszty poniesione z tytułu najmu w/w pojazdu zastępczego w całości obciążą polisę OC sprawcy zdarzenia.

Szybka i prosta procedura wynajmu samochodu zastępczego

Aby wynająć samochód zastępczy w Autoskocz, wystarczy przesłać numer szkody oraz kontakt do likwidatora szkody na adres szkody@autoskocz.pl. Nasz pracownik potwierdzi zasadność bezpłatnego najmu samochodu zastępczego oraz sporządzi niezbędną dokumentację dla potrzeb Ubezpieczyciela.

Po pozytywnej weryfikacji, wynajmujący otrzyma bezpłatny samochód zastępczy do użytkowania na czas naprawy określony przez likwidatora a wszelkie koszty z tego tytułu rozliczymy bezgotówkowo.

Samochód zastępczy z polisy autocasco lub assistance.

Dostępny w sytuacji gdy polisa autocasco lub assistance wynajmującego uprawnia do wynajmu bezpłatnego samochodu zastępczego w sytuacji unieruchomienia ubezpieczonego pojazdu.

Po weryfikacji zasadności wynajmu u Ubezpieczyciela pracownik Autoskocz podstawi samochód pod wskazany adres miejsca zdarzenia, nawet w ciągu godziny.

Twój samochód jest naprawiany, a Ty jeździsz!!!

W serwisie samochodowym Auto-Skocz Inwałd każdy klient może otrzymać samochód zastępczy. Teraz nie musisz martwić się, że nie pozałatwiasz swoich spraw albo że Twoja firma będzie osłabiona brakiem pojazdu. Nawet przyprowadzając auto na drobną naprawę możesz po chwili wsiąść w pojazd zastępczy.

W przypadku napraw powypadkowych istnieje możliwość otrzymania auta zastępczego w ramach polisy autocasco, assistance lub OC sprawcy kolizji. My naprawiamy, Ty jeździsz i wszystko jest pod kontrolą!

Auto-Skocz Inwałd – samochody zastępcze dla każdego – korzystne warunki – atrakcyjne ceny!

Masz pytania?

Auto-Skocz ● INWAŁD ● serwis samochodowy ● ANDRYCHÓW ● wypożyczalnia samochodów ● WADOWICE ● blacharstwo ● KĘTY ● lakiernictwo ● OŚWIĘCIM ● serwis opon ● KRAKÓW ● chromowanie natryskowe ● KALWARIA ZEBRZYDOWSKA ● auto detailing ● SKAWINA ● renowacja samochodów ● ZATOR ● samochód zastępczy ● WIELICZKA ● elektronika samochodowa ● MYŚLENICE ● naprawy powypadkowe ● BIELSKO-BIAŁA ● holowanie pojazdów ● CZECHOWICE ● mechanika pojazdowa ● ŻYWIEC ● przeglądy ● SUCHA BESKIDZKA ● diagnostyka ● CHRZANÓW ● zapraszamy!

Samochód zastępczy

Potrzebujesz pomocy? Nasza infolinia jest do twojej dyspozycji 24/7

+48 501 55 81 71 / biuro@autoskocz.pl

P. U. H. Auto-Skocz Piotr Skoczylas

ul. Wadowicka 172, 34-120 Inwałd
NIP: 5511036668
PEKOBP 63 1020 1433 0000 1102 0007 5200